11 Kasım 2009 Çarşamba

Aşkın 500 Günü (500 Days of Summer)

Dün akşam hepberaber ODTÜ'ye bu filmi izlemeye gittik, hakkatende filmin başlangıcındaki gibi boy falls in love girl doesn't.... Ay o Summer kızımız hepimizi yedi bitirdi. Sen çocukla gez toz eğlen arada birde ben ciddi bir ilişki istemiyorum de, bizim esas oğlanımızda ne desin kıza aşık ne dese he diyor, bende ciddi bir ilişki istemiyorum ayaklarında içten içe hayatımın kızı diyor. Gel gelelim bizim kız sonunda bombayı patlatıyor bummmmm... ben ayrılmak istiyorum ayyy bizim çocuk hayattan soğuyor, içine kapanıyor,bunalımlarda, sonra Summer'la tekrardan karşılaşıyorlar ve odanesi bizim kız evleniyor. Ayyy evler yansın....... Sen bizimkine de, ben ciddi ilişki istemiyorum sonra evlen bizimkisi ölecek derdinden. Tabi biz kızlarla vay vay, ay ay demeler.

Hepimiz böyle bir evet bunlar gerçekten var demeler işin garibi genelde bunu erkekler der. Ben ciddi bir ilişki istemiyorum evlilik falan bana uzak amanın istemem böyle güzel gezelim tozalım, sonra bir haber gelir seninki evleniyor, eee hani istemiyordun sen be adam. Bir bakımada güzel neden sadece erkekler yapsın bunu, kadınlarda yapar.

Genede ben bizim kız Summer'a gıcığım..... Böyle zaten bir euphoric bir tarzda salınıyor ortada aşk yalan, ben inanmam geçicen kızım bunları.

İzlemediyseniz tavsiye ederim. Birde kesin tavsiye edeceğim film bir animasyon olan Up, gidin görün. Ben ordaki şapşal köpekten istiyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder